Koltuk Altı Terlemesi

Koltuk Altı Terlemesi

miraDry® Kol Altı Terleme Tedavisi

Kol altı terleme sorununun kalıcı olarak durduran Mira-Dry® tedavisi Türkiyede ilk olarak kliniğimizde Kasım 2014 tarihinde uygulanmaya başlandı. Kol altı terlemesi sizi utandıracak boyutta, kıyafetleri boyayan ve sık ter azaltıcı krem veya dea-odorant kullanmayı gerektiriyorsa Miradry® tedavisi için iyi bir aday olabilirsiniz.

MiraDry® girişimsel olmayan ve klinik ortamında uygulanabilen bir tedavi yöntemidir. Kliniğimizde uygulanan vakalarda elde edilen sonuçlar tüm dünyada elde edilen başarılarla örtüşmektedir. Başarı oranı % 85 düzeyindedir. Ter kokusu sorunu hemen her vakada %90 ın üzerinde geriledi. Tedavinin cerrahi bir uygulama olmaması ve bir iki seanslık uygulama ile kalıcı sonuçlar elde edilmesi birçok kişi için cazip oldu. Tedavi öncesinde kol altı bölgesi işaretlenerek iğne ile lokal anestezi uygulanır ve vakanın işlem sırasında ağrı duymaması sağlanır. Daha sonra Miradry®’ın kol altındaki ter bezlerini yok etmek üzere odaklanmış elektromanyetik enerji veren el apareyi deri üzerindeki işaretli alanlara uygulanır. İşlem lokal anestezi sayesinde ağrısızdır. Toplam işlem süresi 40 dakikadır. Anestezi ve hazırlık süreci ile yaklaşık 60-70 dakika içinde tedavi tamamlanır.

Aşırı kol altı terlemesi sorunundan yakınıyorsanız miraDry® terleme tedavisi size uygun olabilir. Ücretsiz görüşme ve bilgi almak amaçlı iletişime geçin.

Sorun Cevaplayalım