Dual Yellow (Çift Sarılı) Lazer Sık Sorulan Sorular

Dual Yellow (Çift Sarılı) Lazer Sık Sorulan Sorular

İşte Dual Yellow Lazer (Çift Sarılı Lazer) ile ilgili bazı soruların cevapları. Başka sorularınız varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Dual Yellow (Çift Sarılı) Lazer Nasıl İşler?

Adından da anlaşılacağı üzere, iki farklı dalga boyunda ışık yayabilen tek lazerdir. Vasküler (damarsal) sorunlar, sivilce, rozasea, melazma ve cilt yenilenmesi / aydınlatması için sarı ışık ve lekeleri ve hacimli lezyonları tedavi etmek için yeşil ışık.

Çok sayıda klinik çalışmanın desteğiyle bu yüksek performanslı lazer, çürük, morluk ve kabuklanma göstermeyen tek bir lazer için tartışmasız en geniş uygulama yöntemlerini sunar. Yeni nesil en yeni estetik tedavilere katılın.

Dual Yellow Lazer (Çift Sarılı Lazer), tedavi edilecek lekeleri hedef alan ışık dalga boylarını üretir ve böylece cildi çevreleyen cildi zarara uğratmadan bırakır.

Kimler Tedavi Edilebilir?

Çok koyu (siyahi) tenliler hariç hemen tüm cilt türlerindeki damarsal ve pigmente lezyonlar, sivilce ve cilt yenilenmesi gibi çok çeşitli sorunlar Dual Yellow Lazer sayesinde başarıyla tedavi edilebilir.

Hangi bölgeler tedavi edilebilir?

Dual Yellow Lazer (Çift Sarılı Lazer), yüz, boyun, göğüs, sırt, eller, kollar ve bacaklar dahil hemen tüm vücut bölgelerinde kullanılabilir.

Kaç Tedaviye İhtiyacım Var?

Vasküler ve pigmente lezyonların çoğunda cilt yenilenmesi, gerginlik ve akne için tek bir tedavi dahi etkilidir, ancak birkaç tedavi gereken vakalarda olabilir.

Tedavi Nasıl Bir Şey Gibi Görünüyor?

Tedavi, herhangi bir anesteziye gerek olmadan birçok hasta tarafından iyi tolere edilir. Çoğu hasta, cilde fırlayan kauçuk bandınkine benzer bir his tanımlamaktadır ve gerekirse topikal anestetik kullanılabilir.

Tedavi Güvenli mi?

Lazer, doğru eğitilmiş personel tarafından kullanılırsa, tedavi tamamen güvenlidir ve cilde herhangi bir zarar vermez.

Tedavi Sonuçları Nelerdir?

Çoğunlukla sonuçlar hemen ortaya çıkar ve tedavi sonrasında damarsal lezyonların kaybolduğunu göreceksiniz. Bazı diğer lezyonların kaybolması bir hafta kadar sürebilir.

Dual Yellow (Çift Sarılı) Lazer Teknolojik 5 Farklı Tedavi Avantajı Nedir?

Dual Yellow Lazer (Çift Sarılı Lazer), vasküler ve pigment redüksiyonu için pik absorpsiyonu için mükemmel bir dalga boyu sunar. Bunun anlamı:

Hızlı etkili, çoğu damarsal ve leke problemleri tek bir seansta tedavi edilebilir. Cilt gençleştirme ve parlaklaştırma, rozasea veya yüz kızarıklık ve akne tedavisi birkaç oturumda da başarılabilir.

Çevreleyen deriyi etkilemeden sadece sorun üzerinde etkili olur.

Daha az ısı üretir ve çoğu diğer lazere göre daha az rahatsızlığa neden olur. Hastalar, tedavide duyumsadıkları hissi deri üzerindeki bir lastik bandın titreşmesine benzer şekilde tanımlıyor. Düşük ağrı toleranslı olanlar, topikal anestezi seçebilir, ancak genellikle gerekli değildir.

Yüz, boyun, göğüs, sırt, eller, kollar ve bacaklar dahil birçok cilt tipi ve vücut alanı için uygundur.

Melazma da dahil olmak üzere en geniş pigment sorunlarını başarıyla tedavi edebilir.

Renk Kodları

Dual Yellow Lazer (Çift Sarılı Lazer), geniş bir yelpazede kullanılan tedaviler için aynı anda sarı ışık ve yeşil ışık sunan tek dermatolojik lazerdir.

578 nm'lik bir dalga boyuyla sarı ışık, hemoglobin, oksijen taşıyan kırmızı kan hücrelerindeki pik absorpsiyonu ile eşleşir. Bu, damarları koagüle etmesine ve çevresindeki cildi tahrip etmeden kan damarıyla ilgili sorunları tedavi etmesine olanak tanır.

Diğer yandan yeşil ışık, 511 nm'lik bir dalga boyuna sahiptir ve melanosom içindeki melanin tarafından emilir ve çevresel zarar vermeden lekeleri azaltılır.

Dual Yellow Lazer (Çift Sarılı Lazer)

Sorun Cevaplayalım