Cildi Parlatmak İçin Dual Yellow Lazer

Cildi Parlatmak İçin Dual Yellow Lazer

Uzun süreli güneşe maruziyet, kirli hava, stres gibi etkenler, derimizde lekelere, kızartılı damar genişlemelerine, kırışıklık, ton farklılığı gibi deri sorunlarına neden oluyor. Sağlıklı görünen, lekeleri giderilmiş, kızarıklığı ya da damarlanması azaltılmış, gözenekleri küçük, parlak bir deri ise kişinin daha sağlıklı, genç görünmesi için gereklidir. Bu tür deri sorunlarını düzeltmede Dual Yellow Lazer (Çift Sarılı Lazer) günlük hayatı etkilemeden, kısa sürede, can yakmayan tedavilerle hızlı, etkili cilde parlaklık ve sağlıklı görünümünü geri kazandırmak için önemli bir seçenek sunuyor.

Çift Sarılı ışık ciltteki ton farklılıkların giderme, çil, kızartılı alanların yok edilmesi ile cilde kısa sürede parlaklık, sıkılaşma ve canlılık veren özel bir tedavi lazeri.

Tedavi öncesi cildiniz eğitimli estetisyenimiz tarafından temizlenip lazer tedavisine hazırlanıyor. Dual Yellow Lazer genelde ağrılı bir lazer değil. Bu nedenle anestezi gerektirmez. Fakat çok hassas olanlarda anestezik krem uygulanabilir. Genelde 10 dakika içerisinde işleme hazır olan cilt üzerine çift sarılı lazer uygulanır. İşlemde kullandığımız lazer ışığı çok parlaktır. Bu nedenle gözleri korumak için koruyucu gözlükler kullanılır.

Dual Yellow Lazer (Çift Sarılı Lazer) ile tedavi süreci yaklaşık 15 dakikadır. Tedavi sonrasında cildin hemen parlaklaştığını hissedebilirsiniz. Kızarıklık, kabuklanma, yüzde şişlikler olmaz. Koyu renkli lekelerde bir miktar koyulaşmada artış olabilir. Bu koyulaşma yaklaşık 4-7 günde yok olur. Ve koyu lekelerde bir seansta %30-50 oranında açılma elde edilebilir.

Dual Yellow Lazer'in en önemli avantajı herhangi bir kızartı, şişlik, kabuklanma yapmaması nedeniyle günlük hayatı etkilememesidir. İyileşme sürecine gereksinim yoktur. Tedavi sonrası istenirse hemen makyaj yapılabilir.

Tedavi iki haftalık aralarla tekrarlanır. Derideki sorunların düzeyine göre üç-altı seans tedavi ile cilt tonundaki düzensizlikler kalıcı olarak düzeltilmiş olur.

Bu tür parlaklaştırıcı tedavi uygulamaları uygun bakım ürünleri ile desteklendiği takdirde elde edilen sonuçlar çok daha yüz güldürücü ve kalıcı olacaktır. Bu konuda sizlere deri türü ve sorunlarınıza göre çözüm önerileri sunacağım.

Dual Yellow Lazer (Çift Sarılı Lazer)

Sorun Cevaplayalım