Yenilikçi BBL Cilt Tedavi Sistemi

Kliniğimizde hastalara en az ağrıya ve kısa bir iyileşme süresine olanak tanıyan, fark edilebilir sonuçlar sağlamak için Forever Young Broad Band Light lazer teknolojisini kullanıyoruz.

BBL veya geniş bantlı ışık, birçok cilt rahatsızlığı için hedeflenen tedaviye olanak tanıyan türünün tek örneği flaş lamba teknolojisini kullanan yenilikçi, girişimsel olmayan bir cilt tedavi sistemidir.

Sciton'dan Forever Young BBL™ kullanan tedaviler artık Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu Dermatoloji kliniğinde mevcuttur.

Dr.Saraçoğlu, her hastanın tedavi planıyla ilgilenir ve tüm tedavileri kişisel olarak denetler. Tüm enjeksiyon tedavilerinin yanı sıra bazı ışık ve lazer tedavilerini de yapmaktadır.

Forever Young BBL, vücudun yaşlanmayla savaşmak için doğal yeteneğini artırmak için cildin derinliklerine ışık enerjisi gönderir. Sonuç? Her yıl gözle görülür şekilde daha genç görünen bir cilt.

Forever Young BBL sivilce, çiller gibi pigmentli lezyonlar, yaşlılık lekeleri, kiraz anjiyomları, telenjiektaziler ve rozasea gibi damarsal lezyonlar, derinin doğuştan gelen damarsal lekeler, tüy azaltma, daha derin lezyonlar, daha koyu cilt tipleri ve epilasyon tedavisine izin verir.

Kullanıcı dostu özellikleri ve üstün sonuçlarıyla Forever Young BBL, sınıfındaki en eksiksiz ve çok yönlü geniş bant ışık sistemidir.

Normal foto-fasyal yüz bakımlarından çok daha üstün olan Sciton BBL’nin çift lamba teknolojisi sayesinde, sonuçlar daha az tedavi seansı ve daha kısa sürede sunar. Daha iyi sonuçlar yanında paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

BBL, kahverengi lekeler, küçük kırık damarlar ve diğer iyi huylu lezyonlar gibi foto yaşlanmanın etkilerini hedefleyen gençleştirme uygulamaları da dahil olmak üzere tam bir darbeli ışık tedavisi yelpazesi sunar.

Bilimsel kanıtlar, Forever Young BBL teknolojisinin kullanıldığı düzenli bakım tedavilerinin cildi gençleştirdiğini ve cildin yaşlanmasını geciktirdiğini göstermektedir.

BBL tedavisi üzerine yapılan bilimsel bir çalışmada, "Her yıl düzenli bir BBL tedavisi rejimi uygulayan hastalar, cilt yaşlanmasının uzun vadeli belirtilerini çok doğal görünecek şekilde azaltabilir ve geciktirebilir" sonucu elde edilmiştir.

Lazerler, dermatoloji ve dermatolojik cerrahide önemli bir ilerlemeyi temsil etmektedir. Hassasiyetleri, uygulama çeşitliliği ve nispeten kısa iyileşme süreleri, yeni tedavi sonuçları seviyeleri getirdi.

Kısa ışık darbeleri, kırışıklıkların, yara izlerinin, lekelerin, renk değişikliğinin, kan damarlarının ve güneş hasarının görünümünü ve ayrıca cildin genel elastikiyet kaybını giderir.

Sorun Cevaplayalım