Cilt Bakımı - Mirapeel

Cilt Bakımı - Mirapeel

Mirapeel medikal cilt bakım sistemini kliniğimizde uygulamaya başladık.

Mirapeel medikal bir cilt bakım sistemi, bünyesinde bulunan Mikrodermabrazyon, vakum destekli Mikroiğneleme ve aynı anda ürün yedirme, vakum destekli vortex teknolojisi (su ve faysal uygulama) ve LED sistemi ile fotodinamik tedavi, cilt bakımı, derinin temizlenme, lekelerden arınma, beslenme ve nemlendirme yapabilmemizi sağlayor. Mirapeel cilt bakımı sistemi Almanya’da geliştirilen ve bir cihaz üzerinde medikal cilt bakımı için gerekli olan hemen tüm bileşenleri bünyesinde barındıran kompakt bir cihazdır. Tedavide başlıca yararlandığımız sorunlar;

Mikrodermabrazyon Ne Demektir?

Deri yüzeyinin elmas frezler ve hafif vakum ile mekanik olarak ince bir katman soyulması işlemidir. Derinin ölü katmanını uzaklaştırma, pürüzlerin yok edilmesine, deriye nüfuz etmesini istediğimiz aktif maddelerin önündeki ana engelli kaldırmamıza ve pürüzsüz bir cilt yüzeyi elde etmemize yardımcı olur.

Vorteks Teknolojisi Ne Demek?

Serum içerisinde seyreltilmiş salisilik asit ve mandelik asit yardımıyla derideki istenmeyen bakteri florasını gidermemizi, derinlemesine temizlik yapmamızı sağlayan özel bir yıkama tekniğidir. Deri yüzeyine sürekli düşük yoğunluklu serum verilirken vakum ve vorteks girdabı ile derideki siyah noktalar, birikintiler ve birikmiş olan flora bakteri ve mantarları deri yüzeyinden uzaklaştırılır. Bu sayede temizlenmiş, siyah noktalardan arınmış bir cilt yüzeyi elde etmiş oluruz.

Mirapeel Mikroroller Yönteminin Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?

Mirapeel Mikroroller yönteminde deride mikroroller üzerindeki mikroiğneler yardımıyla açılan kanallardan aynı anda deri içerisine aktif içerikli serumların verilmesini sağlayan bir mekanizma bulunuyor. Bu sayede deri alt katmanlarına hyaluronik asit, vitamin, minerallerden zengin antioksidanlar, kojik asit, n-asetil sistein, traneksamik asit gibi renk açıcı maddeleri kanallar açılırken aynı anda can yakmadan uygulamamızı sağlıyor.

LED Teknolojinin Deri İçin Yararları Nelerdir?

LED teknoloji ile derinin varsa kızartılarını azaltmak, yenilenme ve yeniden canlanma gibi faaliyetlerini arttırmak, varsa sivilcelerin yatışmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan fotodinamik tedavi başlıklarıdır. Bu sayede cilt bakımı tamamlanmış oluyor.

Mirapeel medikal cilt bakımı yöntemi derideki yaşlanma belirtilerini veya sivilce, leke, derideki kabalaşmış mat görüntü gibi sorunları can yakmadan, hızlı ve etkili kontrol etmemizi sağlayan özel bir tekniktir. Beraberinde diğer tedavileri kullanarak daha etkili sonuçlar alma şansımızda bulunuyor. Uygulama sonrası derinin hafif kızarıklığı dışında bir yan etkisi bulunuyor. Can yakmadan, siyah nokta ya da sivilceleri sıkmadan deriyi temizlemeyi sağlıyor.

Mirapeel Cilt Bakımı Ne Kadar Zaman Alıyor?

Seçilecek programa göre değişmekle birlikte Mirapeel uygulaması 30-45 dakikada tamamlanan bir cilt bakımı yöntemidir.

Mirapeel Yöntemi Kimlere Uygulanır?

Akne sorununda 13-14 yaşlardan itibaren Mirapeel cilt bakımını uyguluyoruz. Dolayısıyla ergenliğe girdikten sonra herkese gerekli olan bakım için uygulanabilir.

Mirapeel Erkeklere Uygulanabilir mi?

Mirapeel cilt bakım yöntemi gerek kadın gerekse erkeklere rahatlıkla uygulanabilir medikal bir bakım tekniğidir.

Mirapeelin Klasik Cilt Bakımına Göre Avantajları Nelerdir?

Mirapeel Yöntemi Hangi Durumlarda Kullanılır?

Mirapeel Cilt Bakım Yöntemi Kimlere Uygulanamaz?

Mirapeel medikal cilt bakım yöntemi aşağıdaki durumlarda uygulanmaz;

Mirapeel Kaç Seans Uygulanır?

Mirapeel medikal cilt bakımı sorunun türüne göre değişmekle birlikte bir veya iki haftalık aralarla 4-6 seans uygulanır. İstenen sonuç elde edildiğinde bir ya da iki aylık aralarla idame seansları ile etkinliğin devamlılığı sağlanmalıdır.

Mirapeel Cilt Bakımı Seansının Fiyatı Nedir?

Mirapeel medikal bakımı çok geniş bir yelpazede uygulanan birçok farklı seçeneği olan bir bakım şeklidir. Bu nedenle fiyatlamada yapılacak bakıma göre değişkenli olabiliyor. Bunun yanında Mirapeel bir seanslık bir uygulama olabileceği gibi kür olarak 4-6 seans olarak da hesaplanabiliyor. Ücretlendirme, için ilgilenen kişilerin kliniğimiz ile iletişime geçmesini öneririm.

Sorun Cevaplayalım