Göz Çevresine Özgü

Göz Çevresine Özgü

Göz Çevresine Özgü "Global EYECON" Profesyonel Tedavi Sistemi

Göz çevresi, anatomik özellikleri nedeniyle tedavisinde hassas davranmayı gerektiren bir bölgedir.

Göz çevresi derisi derinin en ince olduğu ve göz kapağı kasıyla direkt bağlantılı yapısı nedeniyle hareketli bir yapıya sahiptir. Derinin destek dokusundaki elastik lifler ve kollajenin azaldığını ilk fark ettiğimiz deri bölgesidir. Yirmili yaşlarda göz çevresinde mimik çizgilenmeler, torbalanma, hatta koyu halkalar sık görülen sorunlardır.

Ailevi özellikler, yaşam şekli, doğuştan gelen bazı yağ yastıkçıklarının farklı yapısı, alerjik alt yapı, az uyku, yorgunluk, kilo kaybı gibi etkenlerin kolayca etkilediği ve birçok sorunu yaşayabildiğimiz bir bölgedir.

Kaz ayakları, göz altı torbaları, koyu göz çevresi halkalar yüzün erken yaşlanmış, yorgun, uykusuz, sağlıksız görünmesine neden olabiliyor.

Bu tür sorunlara yönelik elimizde LASERlerle yapabildiğimiz bazı tedaviler, botulinum toksin uygulamaları ve mezoterapiler gibi tedavi seçenekleri vardı. Şimdi ise "Global EYECON" tedavi sistemi ile göz çevresinde sık görülen sorunların önemli kısmına etkili çözümler sunmak mümkün oluyor.

Global EYECON sistemi;

Tedavi programı haftada bir uygulanan haftada bir kez uygulanan toplam altı seans tedaviden oluşuyor.

Yukarıda sıraladığım Global EYECON tedavi programı gerekirse diğer tedavi seçenekleri olan;

Ev Bakımı

Erkekler ve kadınlar için günlük olarak ciltlerine bakım amaçlı kullanılacak aktif bileşenler içeren ürün yelpazesi sayesinde profesyonel bakımlarla elde edilen iyileşmenin optimumda tutulması ve daha da iyileştirilmesi amaçlanır. Profesyonel tedavilerin bir uzantısı olarak geliştirilen bu ürünler tedavi öncesi ve sonrası ile sorunların önlenmesi, varsa sorunların düzeltilmesi ve elde edilen iyileşmenin sürdürülmesinin anahtarıdır.

Ev bakım ürünleri, hijyen (temizleme), tedavi ve koruma aşamalarını içerecek şekilde planlanır.

Sorun Cevaplayalım